Background

Sürücü Adaylarını, Trafiğe Kazandırmaya Devam Ediyoruz

Çeşitli İletişim Kanallarından Ulaşabilirsiniz

Bize Ulaşın

Hizmetlerimiz

Kurumumuzdan hangi amaçlar doğrultusunda hangi belgeleri alabilirsiniz?


M ,A1, A2, A,B1 sınıfı ehliyetler

 • 16 yaşına girmiş olmanız halinde alabileceğiniz M, sınıf ehliyet ile moped (2,3,4 tekerlekli) araçları kullanmaya hakkınız olacaktır.

 • 16 yaşına girmiş olmanız halinde alabileceğiniz M sınıf ehliyeti de kapsayan A1, sınıf ehliyet ile 125 CC kadar motosiklet (2,3 tekerlekli) araçları kullanmaya hakkınız olacaktır.

 • 18 yaşına girmiş olmanız halinde alabileceğiniz M, A1 sınıf ehliyeti de kapsayan A2, sınıf ehliyet ile 35 KW kadar motosiklet (2,3 tekerlekli) araçları kullanmaya hakkınız olacaktır.

 • 20 yaşına girmiş olmanız halinde alabileceğiniz M, A1, A2 sınıf ehliyeti de kapsayan A, sınıf ehliyet ile 35 üzeri motosiklet (2,3 tekerlekli) araçları kullanmaya hakkınız olacaktır. A sınıf ehliyetin 24 yaş veya 2 yıllık A2 deneyim şartı vardır.

 • 16 yaşına girmiş olmanız halinde alabileceğiniz M, sınıf ehliyeti de kapsayan B1, sınıf ehliyet ile motosiklet (4 tekerlekli) araçları kullanmaya hakkınız olacaktır.


B ,BE sınıfı ehliyetler

 • 18 yaşına girmiş olmanız halinde alabileceğiniz M, B1, F sınıfı ehliyeti de kapsayan, B sınıf ehliyet ile otomobil ve kamyonet araçları kullanmaya hakkınız olacaktır.

 • 18 yaşına girmiş olmanız halinde alabileceğiniz M, B, B1, F sınıf ehliyeti de kapsayan BE sınıf ehliyet ile otomobil ve kamyonet (römorklu) kullanmaya hakkınız olacaktır. BE sınıf ehliyet alabilmek için B sınıf ehliyet deneyim şartı vardır.


C1 ,C1E,C ,CE sınıfı ehliyetler

 • 18 yaşına girmiş olmanız halinde alabileceğiniz M, B1, F sınıfı ehliyeti de kapsayan, C1 sınıf ehliyet ile 7500 kg'a kadar kamyon ve çekici araçları kullanmaya hakkınız olacaktır. C1 sınıf ehliyet alabilmek için en az B sınıf ehliyet deneyim şartı vardır.

 • 18 yaşına girmiş olmanız halinde alabileceğiniz M, B, B1, BE, C1, F sınıf ehliyeti de kapsayan C1E sınıf ehliyet ile 12000 kg'a kadar kamyon ve çekici (römorklu) kullanmaya hakkınız olacaktır. C1E sınıf ehliyet alabilmek için C1 sınıf ehliyet deneyim şartı vardır.

 • 21 yaşına girmiş olmanız halinde alabileceğiniz M, B, B1, C1, F sınıf ehliyeti de kapsayan C sınıf ehliyet ile kamyon ve çekici kullanmaya hakkınız olacaktır. C1E sınıf ehliyet alabilmek için en az B sınıf ehliyet deneyim şartı vardır.

 • 21 yaşına girmiş olmanız halinde alabileceğiniz M, B, B1, BE, C, C1E, C1, F sınıf ehliyeti de kapsayan CE sınıf ehliyet ile kamyon ve çekici (römorklu) kullanmaya hakkınız olacaktır. CE sınıf ehliyet alabilmek için C sınıf ehliyet deneyim şartı vardır.


D1 ,D1E,D ,DE sınıfı ehliyetler

 • 21 yaşına girmiş olmanız halinde alabileceğiniz M, B, B1, F sınıf ehliyeti de kapsayan D1 sınıf ehliyet ile 16 + 1 kişilik minübüs kullanmaya hakkınız olacaktır. D1 sınıf ehliyet alabilmek için en az B sınıf ehliyet deneyim şartı vardır.

 • 21 yaşına girmiş olmanız halinde alabileceğiniz M, B, B1, BE, D1, F sınıf ehliyeti de kapsayan D1E sınıf ehliyet ile 16 + 1 kişilik minübüs (römorklu) kullanmaya hakkınız olacaktır. D1E sınıf ehliyet alabilmek için D1 sınıf ehliyet deneyim şartı vardır.

 • 24 yaşına girmiş olmanız halinde alabileceğiniz M, B, B1, D1, F sınıf ehliyeti de kapsayan D sınıf ehliyet ile otobüs kullanmaya hakkınız olacaktır. D sınıf ehliyet alabilmek için en az B sınıf ehliyet deneyim şartı vardır.

 • 24 yaşına girmiş olmanız halinde alabileceğiniz M, B, B1, BE, D, D1, D1E, F sınıf ehliyeti de kapsayan DE sınıf ehliyet ile otobüs (römorklu) kullanmaya hakkınız olacaktır. DE sınıf ehliyet alabilmek için D sınıf ehliyet deneyim şartı vardır.


F ve G sınıfı ehliyetler

 • 18 yaşına girmiş olmanız halinde alabileceğiniz M sınıf ehliyeti de kapsayan F sınıf ehliyet ile traktör kullanmaya hakkınız olacaktır.

 • 18 yaşına girmiş olmanız halinde alabileceğiniz M sınıf ehliyeti de kapsayan G sınıf ehliyet ile iş makinesi kullanmaya hakkınız olacaktır.

Trafikte Bilnçli, Saygılı ve Özgüvenli Sürücüler

Trafiğe, kendine güvenen, kurallar ile uyumlu, kendisinin ve trafiktekilerin hak ve sorumluluklarının bilincinde ve saygılı sürücüler kazandırmaya devam ediyoruz.

Memnuniyet 100%
Bilgi 100%
Trafikte Kendine Güven 100%
Bilinçli & Saygılı 100%

Son Teknoloji Ekipmanlar ve Kaliteli Eğitim ile Trafiğe Hazırlanın

Sürücü Adayları Hakkımızda Ne Söylemiş ?

Kurumumuzda trafiğe hazırlanan bazı sürücü adaylarının hakkımızdaki yorumları

author image

“Trafikte korkularımı yenmemi ve kendime güvenmemi sağlayan kurum. Teşekkürler.”

Deniz

author image

“Kaliteli ve öğretmeye odaklı bir kurum.”

Ferhat